KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424481
nr 1442 4481
Tora Pors, Stilleben. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 36x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:50:32
200 kr
300 kr